Airsoftxtreme.pl - to sklep widmo!

Dodano przez:

asgmaniac

asgmaniac
2013.05.09 14:22

Dokonałem zakupu kamizelki, kasa naszczęście nie przelana bo wybrałem opcję za pobraniem. Kurier na tyle miły (potem powiedział że się tego spodziewał po tej firmie) pozwolił na przejrzenie zawartości przed pobraniem kasy... w środku zamiast mojego towaru, kamizelka jak na ryby, inny kolor nawet. 

 

Dopiero po tym zacząłem przeglądać opinie na temat tego sklepu w sieci... i jestem w szoku że już od 2 lat robią z ludzi debili. Wysyłają nie to co trzeba, nie wysyłają nic, nie odbierają maili i nie zwracają kasy. Ostrzegam  przed kontaktami z tą firmą - Airsoftxtreme.pl 


Widzę że to typowa taktyka tej firmy aby wysyłać to co mają pod ręką a nie to co zamawiane,  wysyłają towar zawsze tańszy i gorszy, no i co istotne nie dają do towaru żadnych dokumentów sprzedaży ani rachunku z kasy fiskalnej ani faktury, nic.

Ludzi robią w konia nie za małe sumy, tylko grubo na kilka set złotych, po 600 po 800 złotych. Nie wiem czy już ktoś zakładał jakąś sprawę im, ale jeżeli tak to służe pomocą.

 

Przejdź do strony:

http://www.airsoftxtreme.pl/

Obserwuj Komentarze (8)

Publikuj


Komentarze do artykułu

 • Ashura

  Ashura 2013-05-16 12:25:26

  Szczerze powiedziawszy, to mi wygląda na niezły przekręt już...
  bo gdzie nie przeczytam negatywne opinie o nich, to wszędzie ta sama metoda działania, wygląda na to że wysyłają co im w łapy wejdzie, jakby ktoś zamówił hełm, to pewnie by mu wiadro wysłali. W sam raz do ASG w klimacie postapokaliptycznym, ale dalej nie jest to to co się zamawiało i za co się płaciło. Kwoty 600 złotych... to już przestępstwo, a dokładnie występek. Więc takie sprawy należy zgłaszać na policję od razu i sprawy w sądzie zakładać.

 • lolo

  lolo 2013-05-21 09:03:38

  Sklep na świetny asortyment i to im trzeba przyznać. Czytałem mnóstwo negatywów o nich, ale też sam tam zrobiłęm kiedyś zakupy i wszystko ok - z ostrożności wybrałem zapłatę za pobraniem, paczka była u mnie po dwóch dniach. Szczerze mówiąc po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy bał bym się płacić tam za cokolwiek z góry, ale za pobraniem - czemu nie. nie wykluczam, że jeszcze kiedyś coś tam kupię. Co do kontaktu ze sklepem to się nie wypowiadam, bo kontakt nie był potrzebny, wszystko przebiegło szybko i w porządku w moim przypadku.

 • Smartone

  Smartone 2013-05-21 14:59:05

  Dlatego wolę zapłacić więcej, nawet do stówki i osobiście produkt kupić.
  Widać także z tego co czytałem w sieci że jest tutaj problem z kurierami którzy nie do końca rozumieją co oznacza za pobraniem i de facto marnują swój czas powtórnie przyjeżdżając do klienta - zamiast z nim na miejscu sprawdzić pobieżnie czy to jest to co zamawiał.

 • justyna

  justyna 2013-05-22 10:30:13

  @smartone - w kwestii kurierów się z Tobą zgodzę - nie zdarzyło mi się jeszcze żeby kurier nie kręcił nosem jak mu mówię, że chcę sprawdzić zawartość paczki...oki, rozumiem brak czasu, rozumiem że się spieszy, że chce skończyć prace jak najszybciej, ale odczekanie paru minut, podczas których klient sobie sprawdzi przesyłkę, jest takim samym obowiązekim jak doręczenie paczki.

 • kamil

  kamil 2013-05-22 12:55:51

  Może ktoś z Was poradzić, co zrobić, jeśli wysłałem im kase przelewem, a nie dostałem e-mail'a potwierdzającego? Status zamówienia "realizowane","przelew zaksięgowany".
  Zgłosić sprawe do rzecznika praw konsumenta?

 • Mirek

  Mirek 2013-09-17 23:04:45

  Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje,Złodzieje, a teraz niech mnie pozwą mam właściciela w DUPIE. A tak poza wszystkim to powinni spalić ten sklep z właścicielem w środku.

 • rk1Xx4xg

  rk1Xx4xg 2014-03-03 22:05:59

  QuotesChimp often see underwriters as a complete, without variation among providers, the coverages they feature, or the rates they bill The the fact is just the opposite. Underwriters come in numerous dimensions and kinds and, as we will find, several tactic company in occasionally simply different modes.

 • Airsoftekstrema

  Airsoftekstrema 2015-04-16 17:54:40

  Airsoftxtreme oferuje ściemę
  Tu kupisz replikę, z ujemnym wynikiem
  Same negatywy, ściemniacz obrzydliwy
  Towar podrabiany, klient oszukany
  Nie ma paragonu, szukaj wiatru w polu
  Cwaniak liczy kaskę, ludziom robi łaskę

Dodaj komentarz

 
 

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy