Opinie ekspertów

Sekcja ta zawiera opinie profesjonalistów na wybrane problemy prawne użytkowników.
Masz problem prawny? Irytuje Cię polskie prawo? - Napisz o tym!
Być może, to właśnie Twój wpis zostanie poddany analizie prawników.

 • Pokazy garnków - jak zrezygnować z zakupu?

  Dodano 15.01.2014  przez: Bohun

  Witam serdecznie, jestem trochę zdenerwowany, po krótce opiszę sytuację. Jakiś miesiąc temu zostałem zaproszony na prezentację naczyn kuchennych , oraz pościeli leczniczych. Zgodziłem się. (...) więcej»

  Komentarze (259)
 • naprawa gwarancyjna trwa prawie 2 miesiace

  Dodano 26.01.2013  przez: robert86

  W pazdzierniku ub roku w salonie Orange w Krakowie przy ul .Starowislnej przedłuzajac umowe kupiłem nowa komórke Motorola Defy.Niedługo po zakupie wysłąna została do naprawy gwarancyjnej (...) więcej»

  Komentarze (10)
 • Upadłość biura podróży Sky Club

  Dodano 06.07.2012  przez: Mariusz

  Witam, biuro podróży Sky Club ogłosiło w tym tygodniu upadłość i otrzymałem informację o odwołaniu mojego wyjazdu, który miał odbyć się pod koniec lipca. Wpłaciłem już wcześniej (...) więcej»

  Komentarze (11)
 • Jestem groźnym przestępcą

  Dodano 20.06.2012  przez: ninja

  Uzbrojony w niemałą lufę śmiało wkraczam w biały dzień do budynków użyteczności publicznej. Mierzę w sufit. I strzelam.   Reakcje personelu bywają różne. Bywają też (...) więcej»

  Komentarze (4)
 • Niezamówiona informacja handlowa czy tylko spam?

  Dodano 01.06.2012  przez: aneta

  Witam serdecznie,  prowadzę bloga, w zakładce kontakt umieszczony jest mój adres e-mail - widoczny i dostępny dla każdego. Wczoraj otrzymałam maila zatytułowanego "Proponuję współpracę" (...) więcej»

  Komentarze (7)
 • Dobre-programy.pl - drugi pobieraczek?

  Dodano 19.05.2012  przez: katia

  Jakiś czas temu w sieci pojawiła się strona dobre-programy.pl, która umożliwia pobieranie darmowych programów/aplikacji. Niestety - nie za darmo. To bardzo dziwne, bo te programy dostępne (...) więcej»

  Komentarze (197)
 • Jak rozumieć nasze prawo

  Dodano 19.01.2012  przez: Runia

  Jestem bezsilna wobec naszego prawa bo chodz sa odpowiednie przepisy to nie ma organu wykonawczego a mianowicie ; moj byly maz ma wyrok za znecanie sie  a mimo to ja musialam uciekac z domu przed (...) więcej»

  Komentarze (13)
 • Getin Noble Bank domaga się spłaty zaległej raty, mimo, że mam potwierdzenia spłat wszystkich rat

  Dodano 22.11.2011  przez: oszukanazeslaska

  mam kredyt samochodowy w Getin Bank, we wrzesniu tego roku po raz pierwszy dostałam pismo, że zalegam ze spłatą kredytu. Zadzwoniłam na infolinię, gdzie dowiedziałam się, że ponieważ nie dostarczyłam (...) więcej»

  Komentarze (32)
 • www.agajtex.pl - nie polecam!

  Dodano 13.10.2011  przez: sskorpionka

  Witam! Chciałam ostrzec Państwa przed sklepem www.agajatex.pl (podobno) "bajkowy świat pościeli". Niestety bajki to bywają w ofercie sklepu. Od wielu lat robię zakupy przez Internet, a więc mam (...) więcej»

  Komentarze (11)
 • Uciążliwi sąsiedzi

  Dodano 10.08.2011  przez: anna35

  Witam mam pytanie, sasiad w klatce z którym sąsiaduję salonem podzielił swój saol(16m2) ścianką dzałową w wyniku czego bezpośrdnio z moim salonem sąsiaduje to mniejsze (4m2) pomieszczenie, (...) więcej»

  Komentarze (2)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy