Kurier dwiepaczki.pl to oszuści?

Dodano przez:

JanuszekPaczek

JanuszekPaczek
2013.03.25 14:07

Witam mam bardzo mieszane uczucia, żeby nie nazwać tego gorzej i obawiam się, że ja i wiele innych osób zostaliśmy oszukani.

Chodzi o firmę kurierską dwiepaczki.pl która chyba już nie istnieje nawet poza stroną w sieci. Niestety do dzisiaj nie mogę doprosić sie ich o pieniądze a sprawę zdecydowałem się skierować do Sądu. Byłem już też na policji ale niestety tam dowiedziałem się że im wcześniej sie to złoży tym lepiej. Tak więc pokserowałem wszystkie dowody i złożyłem wniosek do Sądu. 

Telefony do firmz albo nie istnieją albo jak znalazłem na forum telefon komórkowy nibz do nich to się okazało że to jednak nie jest do nich tylko do zwyczajnych ludz.

Zalegają mi z pobraniami od Grudnia zeszłego roku na kwotę około 2000PLN. Z tego co się dowiedziałem od innych to każą sobie dopłacać za paczki i wcześniej jak był z nimi niby kontakt jeszcze to nie odpowiadali na reklamacje w ogóle.   

Piszę o tym, bo obawiam się, że sprawa skończy się tak że będą kolejna pozwy zbiorowe

Przejdź do strony:

https://dwiepaczki.pl/

Obserwuj Komentarze (9)

Publikuj


Komentarze do artykułu

 • kordek

  kordek 2013-03-26 10:36:25

  przesyłki pobraniowe to jakiś koszmar - kontakt z pracownikiem pozostawiał wiele do życzenia, aż wreszcie się urwał całkiem. Nie polecam, pieniędzy nadal nie da się odzyskać.

 • tomek.

  tomek. 2013-03-26 11:56:05

  dwiepaczki.pl faktycznie popadły w tarapaty pod koniec zeszłego roku, na ich stronie mozna znaleźć trochę enigmatyczny komunikat o tym, ze w firmie trwa reorganizacja - być może są to więc chwilowe kłopoty.

  Gwoli ścisłości - dwiepaczki.pl to nie kurier, tylko firma pośrednicząca między klientem a kurierem ;P

 • Aga

  Aga 2013-03-27 14:11:29

  tez myślę, że problemy są tymczasowe, bo dostałam w połowie marca zwrot pobrania za jedną z paczek, które wysyłałam na początku roku:) czekam na resztę pieniędzy:) Dodam jeszcze, że niczego na policji nie zgłaszałam i kontaktowałam się z firmą mailowo, choć na odpowiedzi nieraz trzeba było dłużej poczekać;)

 • MP

  MP 2013-03-28 12:36:47

  tragedia.... nie wysyłajcie przez nich przesyłek za pobraniem, zwrot pobrania przeciąga się w nieskończoność. Jak do nich piszę, to nawet nie są w stanie mi powiedzieć, kiedy dostanę pieniądze.

 • Weronka

  Weronka 2013-04-05 13:18:21

  Z tego co wiem, to nie wspołpracuja już z UPSem. Koniec umowy czy koniec firmy? dwiepaczki.pl ewidentnie mają jakiś kryzys. Na zwrot pieniędzy za pobranie czekałam ponad 2 miesiące - to nie do pomyślenia biorąc pod uwagę konkurencję na rynku i możliwość załatwienia przesyłki bez takich pośredników. Pieniądze odzyskałam na szczęście, ale i tak tracą klienta.

 • Paleciarz

  Paleciarz 2013-04-08 09:17:50

  UPS na takiej firmie jak oni, tylko swoją dobrą renomę na szmatławą zamieniał. Albo ktoś oszukuje w dwiepaczki.pl albo po prostu ktoś nie nadaje się na przedsiębiorcę a osoby które mu zaufały na tym tracą. Trudno, nie każdy musi i nie każdy powinien mieć własną firmę. Jestem pewien że nie stracą tylko 6 klientów, czyli tyle ile jest odpowiedzi na forum, ale "-dziesiąt razy więcej" przy takim podejściu do wykonywanych usług.

 • qouzxSvmGp

  qouzxSvmGp 2014-02-10 18:13:25

  Great thinking! That really mold! affordable life insurance bestlifeinsurpolicy.com cheap life insurance policies breaks better viagra levitra heliomeds.com levitra medela symphony breast pump insurance health medical comparehealthinsur.com health insurance the

 • jZzWyuLrB1

  jZzWyuLrB1 2014-03-03 22:12:15

  Direct sales. Many insurance QuotesChimp do away with agents altogether and market their products and services directly to the buyer. Some do this by mail, others by phone, and still others by salaried sales representatives who are not licensed agents. You can save money by using direct sales insurance companies since there are no commissions to be paid out of the premium. But there is also potential danger in that you will not have the brainpower and experience of a licensed professional to assist you with the selection process. However, according to a 1988 study by Consumer Reports magazine, the most satisfied customers are frequently those who purchase directly.

 • wera

  wera 2014-09-05 18:28:08

  tu sa dane innych dzialalnosci wlascicieli dwoch paczek, probojcie dzownic na numery do tych sklepow
  http://manager.money.pl/krs/michal-laska/

Dodaj komentarz

 
 

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy