Megademot.com kolejna strona z pozwami za rejestrację!!

Dodano przez:

KasiaSS

KasiaSS
2013.06.25 15:24

Jest jakiś wysyp stron ala pobieraczek.pl lub plikostrada.pl
Teraz to megademot.com wysyła mailem wezwania za rejestracje które są dosyć powiedziawszy dziwne. Strona nawet nie ma porządnego regulaminu ale kreuje się najwidoczniej na inne strony typu zapraszamy i pozywamy – podejście do użytkowników stron.


Oto treść tej żeny którą megademot wysyła

PRZEDSĄDOWE WEZWANIE DO ZAPŁATY

Szanowny użytkowniku Serwisu Megademot.com Niniejszym zawiadamiam, iż Spółka Megademot S.C. z siedzibą w Sopocie, Al. Niepodległości 658/3, która jest właścicielem serwisu Megademot.com, korzystając z usług Kancelarii Konsens SA podjęła skuteczne działania prawne w celu wyegzekwowania od ciebie zaległej należności w wysokości 98.99zł. Wspólnikom Spółki przysługuje wobec ciebie roszczenie odszkodowawcze z tytułu niewywiązania się z warunków zawartej umowy (§ 4 ust.1 Regulamin świadczenia usług "Usenet" ). Jednocześnie informuję, iż w przypadku skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego, Spółka Megademot.com S.C. wystąpi o zasądzenie od ciebie kary umownej w wysokości 312,85zł tytułem nie wywiązania się z warunków zawartej umowy. Nie budzi żadnej wątpliwości fakt, że pomiędzy Tobą a Spółką Megademot.com S.C. doszło do zawarcia umowy na mocy ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 poz. 1204). (…)rezultat em wewnętrznego postępowania wyjaśniającego oraz weryfikacyjnego jest uzasadnione podejrzenie, że podczas rejestracji w serwisie Megademot.com zostały podane nieprawdziwe lub niekompletne dane osobowe. Warto nadmienić, iż zgodnie z art. 286. § 1. Kodeksu Karnego (Dz. U. Nr 88 poz. 553), podawanie fałszywych danych osobowych mające na celu wprowadzenie w błąd drugiej Strony umowy nosi przesłankę oszustwa i podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. (…)W sytuacji braku wpłaty wyżej wymienionej kwoty na konto 06 1090 1838 0000 0001 1927 4063 Megademot S.C Al. Niepodległości 658/3, Sopot 81-701 Pomorskie informacja o zadłużeniu może zostać ujawniona w Biurze Informacji Gospodarczej, na podstawie Ustawy z dnia 9 kwietnia 2010 r. o udostępnianiu informacji gospodarczych i wymianie danych gospodarczych (Dz.U. Nr 81, poz. 530).


pozdrawia Zespół Megademot.com

 

Dla jasności nie ma nigdzie słowem powiedziane o opłacie za rejestrację ani po wejściu na stronę ani w regulaminie strony. Ich regulamin podobnie jak to zawiadomienie powyżej to zlepek wszystkiego z sieci co się da i nadaje do straszenie użytkowników oraz udawania że strona ma regulamin.

Najlepsze jest to, że Megademot S.C. podaje ten sam adres co firma prowadząca Pobieraczka czyli Sopot Al. Niepodległości 658/3. Pytanie czy to te same osoby bo tak naprawdę to nie muszą być związani z tą firmą w żaden sposób. Notabene ten adres jak dla mnie jest już spalony dla jakiejkolwiek działalności internetowej. Jak spalona ziemia zasypana solą. Nic dobrego tam nie wyrośnie.

Ktoś zwyczajnie próbuje wykorzystać strach wywołany przez inne serwisy pobieraczkowe by po prostu zebrać pieniądze. Skąd ta myśl? Bo wiele osób które dostało wiadomość od megademot.com w ogóle nie kojarzyło tej strony. Poza tym, kto się rejestruje na takich stronach za kasę, kiedy jest ich pełno za darmoszkę.

 

Przejdź do strony:

www.Megademot.com

Obserwuj Komentarze (5)

Publikuj


Komentarze do artykułu

 • Birdy

  Birdy 2013-06-30 22:52:50

  Hej, to prawie taka sama sytuacje jak na forum opisywana kwestia plikostrady przecież. http://e-interwencja.pl/plikostradapl-zupelnie-jak-pobieraczekpl.html tutaj jest taka sama metoda działania.

 • megabubel

  megabubel 2013-07-01 08:02:57

  Jak już ktoś wcześniej i gdzie indziej zauważył:"...w swoim piśmie Megademot powołuje się na umowę zawartą z użytkownikiem zgodnie z przepisami Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną. To dziwne, że właściciele serwisu używają tego argumentu, bowiem sami się do wspomnianej ustawy nie stosują. Przepisy wymagają bowiem od dostawcy usługi umieszczenia na swojej stronie stosownego regulaminu. Tymczasem co zobaczymy po kliknięciu na zakładkę Regulamin w serwisie Megademot.com? Krótki komunikat: Nie ma takiej strony."

  Przypomnę tylko że jeżeli zawieramy umowę a regulamin zostanie nam pokazany dopiero po niej, to umowa jest nie ważna, w przypadku braku regulaminu każda "umowa" z megademot jest nie ważna.

 • bojek

  bojek 2013-07-02 13:00:30

  w ogóle nie mają regulaminu!! jak się kliknie w menu na regulamin, to przekierowuje z powrotem do strony głównej!! toż to ewidentny przekręt! Mam nadzieję, że nikt nie dał się zastraszyć i nie zapłacił cwaniaczkom.

 • 0MY0Jve3Y

  0MY0Jve3Y 2014-02-10 18:23:50

  The honesty of through your heliomeds.com buy brand name levitra bestlifeinsurpolicy.com shines insurance quotes health comparehealthinsur.com posting

 • aBRYjIe8i

  aBRYjIe8i 2014-03-03 22:44:14

  That is why Winning the Insurance Game is so welcome. The information in Quotes Chimp site is central to helping you make the sort of consumer choices that can discipline this industry. I encourage you to read it carefully, as if you were studying for an exam. The "test" will come soon enough�in the form of your next bill or the next call from an insurance representative.

Dodaj komentarz

 
 

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy