Pilkasklep.pl oszukuje swoich klientów!

Dodano przez:

Kukulkan

Kukulkan
2013.03.12 10:03

 

Niestety mój bart jako fan piłki nożnej czasami się zachowuje jakby miał klapki na oczach a ja nie wiem czemu, chociaż wielkim fanem piłki nie jestem, ot od czasu do czasu „charatnę w gałę” na boisku koło mnie z kolegami, dałem się wciągnąć po EURO w piłko szaleństwo i mnie klapki na oczy, dorosłego i zdrowo myślącego człowieka, też zapadły.

 

Niestety zostaliśmy oszukani i Ja i brat. Zakupiliśmy z bratem po koszulce reprezentacji z własnymi numerami i imionami z nazwiskiem, dodatkowo brat zamówił dla siebie i dla mnie jak się potem okazało korki. Dla mnie korki miały być prezentem urodzinowym. No i tak minęły urodziny moje, potem brata, potem jedne święta i nowy rok. W styczniu nagle przychodzi do nas przesyłka a w niej dwie koszulki reprezentacji Hiszpanii, dwie identyczne rozmiarowo i za małe na nas z nazwiskami Casillas i Puyol. Szkoda słów, korki były ale zupełnie inne, tyle że numeracja pasowała. Wierzyć się nie chcę że prawie pół roku to szło.


O sprawie prawie zapomnieliśmy z bratem mimo że początkowo słaliśmy tam może wiadomości mailowych, ale odpowiedzi albo nie było albo były przeprosiny i zapewnienie że towar dojdzie. Trudno w ogóle jednak nazwać ich BOK pomocnym, to raczej było mydlenie oczu i tyle.


W między czasie znaleźliśmy informacje o tym że ci oszuści w ogóle nie istnieją jako firma tylko jako strona internetowa i to wszystko. Chcieliśmy wejść na ich stronę i napisać żeby nam oddali kasę za towar którego nie zamawialiśmy ale strona jest już wygaszona i znajduje się tam tylko orędzie prezesa tych oszustów. Zresztą siedziba w Hong Kongu mówi sama za siebie, skoro firma Polska to czemu rejestruje się ją na końcu świata. Jak doczytałem w sieci na ten sam adres zarejestrowano jeszcze kilkanaście innych pseudo firm.


Z tego co się dowiedział mój brat to został założony pozew zbiorowy ( http://zbiorowepozwy.org/grupa/9736/pilkaskleppl ) przeciw temu sklepowi, jak widać osób nie jest mało a kwota jak dla mnie jest porażająca. Na jednej ze stron znaleźliśmy nie przebrane ilości podobnie opisanych sytuacji np.:


„Witam Tez kupiłem Koszulkę Realu Madryt dokładnie rozmiar XL i Do tej pory nic ale za to mój kolega obok w bloku tą sama zamówił i mu dziś doszła... albo miał szczęście albo nie rozumiem zamówiłem 10 dni po nim jakoś :> czekam na moja ;/ wysłałem kasę 6czerwca 27dzien. zaraz będzie 6 miesięcy ponoć po 6 przychodzą”

„Ja zamówiłem buty 24.06.2012r i do dziś 13.01.2013 niestety nic nie dotarło”

 

Przejdź do strony:

http://pilkasklep.com/

Obserwuj Komentarze (6)

Publikuj


Komentarze do artykułu

 • Chmielewski Witek

  Chmielewski Witek 2013-03-13 11:16:52

  Mnie akurat najbardziej interesuje powiązanie pomiędzy 66procent.pl i z chęcią zobaczyłbym jakie jeszcze inne firmy są zarejestrowane pod tym samym adresem w Hong Kongu. Jak ktoś już zauważył właściciel tej witryny utworzył wcześniej sklep 66procent, o którym było głośno na FB i na tej stronie.

 • goro

  goro 2013-03-15 14:37:12

  to i tak się cieszcie z bratem, że cokolwiek do was przyszło, inni do tej pory czakaja na swoje przesyłki, i nie ma szans ani na towar ani na kasę://

 • trolololo

  trolololo 2013-03-15 14:46:25

  Piłkasklep już nie istnieje, nie wiadomo nawet co z tymi pozwami zbiorowymi - sporo ludzi deklaruje, że po pół roku otrzymało swoje zamówienia, to wycofali skargi, bo po co sobie kłopoty robić i łazić po sądach i komisariatach, podejrzewam że policja za niedługo zamknie sprawę i tyle. Stary temat, szkoda było zakładać wątek msz

 • gomet

  gomet 2013-03-20 08:55:28

  na pewno nikt nic nie dostał - to tylko propaganda sklepu-oszusta!

 • rhQutYPtxMa

  rhQutYPtxMa 2014-02-10 18:35:55

  hey dudes. podcast can heliomeds.com levitra buy comment leave and was song the her!! hear you bring level oh barely great lol. bestlifeinsurpolicy.com cashing in insurance life mic ftaality and zam's sounded awesome up health insurance comparehealthinsur.com

 • 7wn99sIB

  7wn99sIB 2014-03-03 23:26:24

  QuotesChimp may manage the problem of the buying price of policy contract in greater depth through the entire website.

Dodaj komentarz

 
 

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy