ZACHÓWEK I SPADEK

Dodano przez:

KANIRAMA

KANIRAMA
2013.09.04 22:20

MOJA SYTUACJA JESDT BARDZO GŁUPIA.CAŁE ŻYCIE MÓWILI MI ZE DOSTANE NASZ DOM RODZINNY,NIESTETY W DOMU MOICH RODZICÓW MIESZKA MOJA BYŁA BRATOWA Z NOWYM FACETEM BO BRATA RODZICE WYRZUCILI.ROK TEMU ZMARŁ OJCIEC I JAK DO TEJ PORY NIEWIEM CZY MAM PRAWO ZAPYTAC MATKE CZY TEN DOM BEDZIE MÓJ,ALE SKORO NIKT NIC NIE MÓWI TO CZY MOGLI GO JEJ PRZEPISĆ BEZ MOJEJ WIEDZY ,CZY MOGŁA GO DOSTAC.CO MI SIE WOGÓLE NALEŻY .PROSZE O  ODPOWIEDZ

Obserwuj Komentarze (3)

Publikuj


Komentarze do artykułu

 • seventy

  seventy 2013-09-12 10:17:44

  Najlepiej po prostu zapytać, jeśli masz taką możliwość. W przypadku, gdyby zmarła Twoja Mama i w testamencie cały majątek byłby przepisany na bratową, to Ty i Twój brak macie prawo do zachowku (bodajże macie wtedy 5 lat na wystąpienie do sądu o zachowek, po tym czasie sprawa się przedawnia). A jeśli dom trafi do Ciebie, to może być problem z bratową i jej partnerem - jeśli są zameldowani, to nie pozbędziesz się ich tak łatwo z domu.

 • zu4R5BgVbd

  zu4R5BgVbd 2014-02-10 18:10:08

  Such a deep GD&RVVF health insurance comparehealthinsur.com free health insurance for college students for woman levitra cialis heliomeds.com life insurance quotes online bestlifeinsurpolicy.com free life insurance quotes answer!

 • JYip3smusfqi

  JYip3smusfqi 2014-03-03 21:17:23

  As a policyholder, QuotesChimp also have obligations under the contract (in addition to paying premiums). If you act improperly, the insurance company may be able to get out of paying benefits. There are usually three ways in which a policyholder may be subject to the loss of benefits.

Dodaj komentarz

 
 

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy