Życie farmaceuty...

Dodano przez:

hanka84

hanka84
2010.08.12 15:19

Życie farmaceuty...

Jestem absolwentką farmacji. Rok temu skończyłam studia, tzn. obroniłam pracę magisterką i rozpoczęłam staż - dopiero po realizacji stażu studia uznawane są za skończone. Problem jednak w tym, że staż dla lekarzy oraz stomatologów jest płatny, natomiast farmacja musi robić go zupełnie za darmo. Było mi dosyć ciężko ponieważ musiałam zrezygnować z pracy (nie w zawodzie) aby zając się moim obowiązkowym staże. Wróciłam do rodziców z prośbą o dofinansowanie, chociaż już od dwóch lat utrzymywałam się sama. Teraz, po stażu dostałam pracę w punkcie aptecznym, niestety musze pogodzić się z tym, że nigdy w nim nie awansuje, ponieważ pewien zapis w Prawie Farmaceutycznym mówi, o tym, że aby zostać kierownikiem punktu aptecznego potrzebny jest co najmniej 3 letni staż w aptece otwartej. Wynika z tego, że muszę się zwolnić z punktu aptecznego, popracować 3 lata w aptece otwartej a później wrócić do punktu i walczyć o lepszą posadę. Czy to nie jest chore?

Obserwuj Komentarze (4)

Publikuj


Komentarze do artykułu

 • stokrota56

  stokrota56 2010-09-22 10:26:32

  hehehe, dużo tych absurdów, a każdy wpis zaskakuje mnie coraz bardziej...
  Już nawet nie wiem czy śmiać się czy płatać nad głupotą naszych władz!

 • alezja

  alezja 2010-11-02 13:27:48

  kojeny paradoks wyksztalcenia młodych ludzi! Chcą pomóc i wyksztalcić dobra kadrę, a utrudniają zycie jak sie tylko da.!

 • U3bxGPx4Qle

  U3bxGPx4Qle 2014-02-10 18:16:46

  Okay I'm convinced. bestlifeinsurpolicy.com to Let's put it levitra and orgasms heliomeds.com buy generic levitra comparehealthinsur.com health insurance cheap action.

 • A4qRARoaXdhe

  A4qRARoaXdhe 2014-03-03 22:23:50

  Uninsured driver protection is elective. But when it can be afforded by QuotesChimp we encourage you to truly buy it. If you do not, the sole defense you might have if you're struck through an uninsured motorist is going to be your med-pay, which can be seldom sufficient to cover all of the invoices of a critical mishap. The added costs of your injurysuch as doctor's bills beyond that included in med-pay, dropped wages, and hurting and sufferingwill just not be insured if you do not get the defense of uninsured driver coverage.

Dodaj komentarz

 
 

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy