Dodaj wpis
 • Dopalaczomaty w Polsce

  Dodano 25.11.2010  przez: piotro

  W ten piątek wejdzie w życie ustawa antydopalaczowa - czy będzie spokój? Chyba nie! Ludzie z tej branży znaleźli już sposób na przemycie tego biznesu w Polsce. Można się było tego (...) więcej»

  Komentarze (7)
 • Jakie to przykre że osoby niepełnosprawne są Dyskryminowani przez ZUS i RZĄD

  Dodano 24.11.2010  przez: mazurek

  Jestem osobą niepełnosprawnym po amputacji kończyny dolnej. Ożecznik ZUSowski ożekł że jestem częściowo niezdolnym do pracy .ZUS mi odmówił wypłaty renty. Odwołałem się do Sądu Pracy (...) więcej»

  Komentarze (3)
 • Pieniadze dla powodzian wyrzucane w bloto

  Dodano 22.11.2010  przez: borysek

  Witam,mieszkam w miejscowosci zalanej przez tegoroczna majowa powodz.Ogladam wiele reportazy o braku pomocy powodzianom,idzie zima a ludzie zostali bez dachu nad glowa.U nas jest wprost przeciwnie,woda (...) więcej»

  Komentarze (2)
 • Znachorzy, ręce, które leczą itp.

  Dodano 22.11.2010  przez: tomasz

  Witam, mam wielki problem. Moja matka jest chora na raka. Ma 60 lat i nie chce chodzić do lekarzy. Koleżanki poradziły jej jakiegoś znachora, pije herbatki ziołowe i robi jakieś ćwiczenia, które (...) więcej»

  Komentarze (7)
 • Co oznacza rozwód dla mężczyzny?

  Dodano 18.11.2010  przez: Marcin

  Witam, jakiś czas temu moja żona złożyła pozew o rozwód. Bardzo mnie zaskoczyła jej decyzja, a jeszcze bardziej to, że muszę jej oddać. Pomimo tego, że żona nigdy nie pracowała muszę (...) więcej»

  Komentarze (10)
 • Generali

  Dodano 17.11.2010  przez: wiarus1948

  Dzień dobry! W dniu 04 sierpnia b.r. za pomocą internetu  wypełniłem stronę na zawarcie  umowy na OC+ NW w Generali. W tym samym dniu wysłałem rezegnację, jednocześnie dublując ją  (...) więcej»

  Komentarze (2)
 • Zwolnienie z pracy a urlop chorobowy

  Dodano 17.11.2010  przez: mieczyslaw

  Witam, jestem właścicielem niewielkiego przedsiębiorstwa. Czasy są coraz cięższe i jestem zmuszony zredukować zatrudnienie. Już od jakiegoś czasu rozmawiałem z pracownikami, że jest ciężko (...) więcej»

  Komentarze (8)
 • Producenci zaniżają jakość produktów

  Dodano 16.11.2010  przez: jadwiga

  Producenci nagminnie zaniżają jakość swoich produktów, ze względu na to, że im się to zwyczajnie opłaca. Według Inspekcji Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych aż (...) więcej»

  Komentarze (10)
 • ZAKAZ PALENIA!!!

  Dodano 15.11.2010  przez: dominik0

  No i stało się, tyle na to czekałem! Zakaz palenia. Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy, jest jednak pewien problem. Właśnie wyczytałem, że zakaz owszem jest, ale nie ma kto go egzekwować. (...) więcej»

  Komentarze (13)
 • SMS PREMIUM - Zostałam oszukana!!!

  Dodano 09.11.2010  przez: joaska

  Witam, wysłałam ostatnio sms, 1,22 z vat, aby wziąć udział w konkursie później na bilingu okazało się że koszt tego smsa wynosił 40 zł. Co ja mam z tym zrobić? Zostałam oszukana i nawet (...) więcej»

  Komentarze (9)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy