Dodaj wpis
 • Pajeczyna - starszenie policją

  Dodano 08.02.2023  przez: mezczyzna

  Hej. Widze ze temat juz był, ale mam nadzieje ze ktos sie jeszcze wypowie. Zamiescilem proste ogłoszenie i zostalo ono usuniete a nastepnie napisali ze moje dane ma policja. Nic zlego nie zrobilem. Cyz (...) więcej»

  Komentarze (0)
 • Pajenczyna pl

  Dodano 23.01.2023  przez: damianek9797

  Piszę z pytaniem choć wiem że posty dotyczące tej strony już były ale zestresowało mnie to na maxa. Dodałem ogłoszenie lekko matrymonialne na tą stronę i po chwili dostałem email od randomowego (...) więcej»

  Komentarze (0)
 • oferta pożyczki

  Dodano 31.08.2018  przez: lucycharls

  pożyczka! pożyczka!! pożyczka!!! Szukasz renomowanej i akredytowanej prywatnej firmy pożyczkowej, która udziela pożyczek szansy na życie. Zapewniamy wszelkiego rodzaju pożyczki w bardzo (...) więcej»

  Komentarze (0)
 • Novum - prąd.

  Dodano 27.07.2017  przez: Zatroskana

  Witam. Mam pewien problem. Jakieś cztery lata temu mój dziadek, dziś 82 letni pan podpisał umowę (w swoim lokalu) z firmą Novum. Umowa dotyczyła prądu. Miało być tanio i solidnie. Państwo (...) więcej»

  Komentarze (3)
 • getnin bank nie chce oddać moich pieniędzy...

  Dodano 18.10.2016  przez: Andrzej

  Ponad piętnaście miesięcy temu zmarła moja żona, nie mieliśmy dzieci, za to Ania miała ośmioro rodzeństwa - i tak oto zostali spadkobiercami. Razem z żoną przez dwadzieścia lat pracowaliśmy (...) więcej»

  Komentarze (0)
 • NC+ bez La Liga? Chcę wypowiedzieć umowę

  Dodano 18.08.2015  przez: marco

  O utracie praw Canal Plus do transmisji meczów ligii hiszpańskiej (i nie tylko!) dowiedziałem się z internetu. Nie mogę się doprosić o żaden komentarz ze strony NC+ ani mailowo ani na ich (...) więcej»

  Komentarze (1)
 • Więzienie za miłość?

  Dodano 02.08.2015  przez: sylus76

  Witam , strona ta powstała by dokładniej przybliżyć wszystkim pewną PRAWDZIWĄ historię jaka wydarzyła się dwa lata temu w Bielsku-Białej. Robię to po to była ona lekcją, przestrogą dla innych, (...) więcej»

  Komentarze (0)
 • Wezwanie do zapłaty z kancelarii Glass-Grudziński

  Dodano 05.11.2014  przez: Fosfor

  Witam wszystkich, piszę w niepokojącej mnei sprawie: parę dni temu do domu mojej mamy przyszedł list z Kancelarii Glass-Grudzińcki z wezwaniem do zapłaty 470 złotych za ściągnięcie z torentów (...) więcej»

  Komentarze (2)
 • Fałszywe faktury

  Dodano 01.08.2014  przez: Bolo

  Chciałbym Was przestrzec przed fałszywimi fakturami z T-Mobile, oraz innych sieci telefoni komórkowej! Widać żę oszuści próbują różnych sztuczek byle tylko wyciągnać od (...) więcej»

  Komentarze (5)
 • Fałszywe maila z iPKO !

  Dodano 18.07.2014  przez: Bazar

  Witam serdecznie, chciałbym Was ostrzec przed fałszywymi mailami rozsyłanymi przez oszustów do klientów korzystających z iPKO. Na moją skrzynkę mailową, otrzymałem bardzo dziwną (...) więcej»

  Komentarze (1)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy