Dodaj wpis
 • Tragicznym wypadku na Mazowszu

  Dodano 12.10.2010  przez: wojokop

  Witam, pisze tutaj bo nie mogę się pogodzić z dzisiejszą tragedią. Serce mi się kraja jak sobie pomyślę o tych wszystkich ofiarach! Pomimo tego, że nie zostało jeszcze ustalone kto jest sprawcą (...) więcej»

  Komentarze (16)
 • Związki homoseksualistów

  Dodano 11.10.2010  przez: madoxx

  Witajcie, chciałabym dziś poruszyć temat tabu w naszym pięknym kraju. Wszyscy milczą i udają, że problemu nie ma. W Polsce jest coraz więcej par homoseksualnych, które chcą żyć razem (...) więcej»

  Komentarze (26)
 • Praca w sieci hipermarketów

  Dodano 08.10.2010  przez: janka2

  Witam, postanowiłam tutaj napisać z nadzieją, że Państwa zespół udzieli mi jakieś porady. Pracuję w sieci hipermarketów, gdzie szefostwo totalnie wykorzystuje swoich pracowników, (...) więcej»

  Komentarze (19)
 • INDEKS

  Dodano 07.10.2010  przez: wiesia3

  Zaczął się rok akademicki więc warto poruszyć pewien temat. Ja jestem na 4 roku studiów, nieźle się uczę i wszystko jest ok. Poza jedną sprawą INDEKS - pomimo tego, że zawsze zaliczam (...) więcej»

  Komentarze (15)
 • Straż miejska łamie prawo!!!

  Dodano 06.10.2010  przez: kwosty

  To co się dzieje w tym kraju to się w głowie nie mieści. Mój znajomy jakiś czas temu nagrał na swoim telefonie komórkowym straż miejską, która rażąco łamała przepisy pędząc (...) więcej»

  Komentarze (15)
 • Taksówkarze a przewoźnicy

  Dodano 05.10.2010  przez: marektre

  Jestem mieszkańcem Krakowa, gdzie taxi afer jest bez liku. Ja przyznam się szczerze, że przestałem korzystać z normalnych taksówek ze względu na oszczędność pieniędzy. Teraz jak mi się (...) więcej»

  Komentarze (17)
 • Stadion na prywatnej działce

  Dodano 01.10.2010  przez: bogdan86

  Ja słyszałem o pewnym mężczyźnie na śląsku, któremu w czasach PRL wybudowano na prywatnej ziemi stadion Zagłębia. Biedny właściciel od 25 lat walczy o swoją ziemię, urzędnicy zgodnie (...) więcej»

  Komentarze (12)
 • Maltretowane dzieci

  Dodano 30.09.2010  przez: urszulamaj

  Witam, Jak dla mnie największy absurd ma miejsce wtedy, gdy cierpią dzieci. Jak w przypadku ostatniej sytuacji, o której było głośno w całej Polsce. Opiekunowie dwójki dzieci bili je, (...) więcej»

  Komentarze (25)
 • Gwałt

  Dodano 29.09.2010  przez: roza777

  Witam, W moim otoczeniu również miała miejsce pewna absurdalna sytuacja. Pewien chłopiec i dziewczynka w wieku 17 lat postanowili rozpocząć współżycie, długo planowali swój (...) więcej»

  Komentarze (37)
 • Homoseksualiści w szkołach

  Dodano 24.09.2010  przez: joanna

  Jestem matką 3 dzieciaków w wieku szkolnym. Jestem bardzo zadowolona ze szkoły, do której ich wysłałam. Problem w tym, że jednego z nauczycieli przez przypadek poznałam w prywatnych (...) więcej»

  Komentarze (49)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy