Dodaj wpis
 • Problemy z reklamacją w CCC

  Dodano 04.03.2014  przez: Rusalka

  Witam, bardzo proszę o pomoc. Dwa miesiące temu zakupiłam buty w siecii sklepów obuwniczych CCC. Na pierwszy rzut oka buty są naprawdę ładnei zrobione, zachęcają do zakupu. Niestety po miesięcznym (...) więcej»

  Komentarze (23)
 • Samowola budowlan ?

  Dodano 22.02.2014  przez: maria

  W ubiegłym roku wykonałam przy pomocy firmy budowlanej remont mojego mieszkania w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie składało sie z pokoju z kuchnia w sumie 45m, przy czym pokój był około (...) więcej»

  Komentarze (1)
 • taniezakupy.pl-wezwanie do zapłaty

  Dodano 18.02.2014  przez: Biszkopt

  Witam serdecznie, na temat firm które próbują naciągnąć ludzi na pieniądze, można naprawdę dużo przeczytać w internecie. Człowiek zawsze czyta wypowiedzi z niedowierzaniem że po (...) więcej»

  Komentarze (62)
 • Tauron niebiezpieczny usługodawca

  Dodano 14.02.2014  przez: Zolmar

  W dniu 19 września ub. roku ok. 23:15 w dostawie prądu nastąpiła awaria w sieci obsługiwanej przez firmę Tauron a zasilającej mój dom. W wyniku tej awarii zostały uszkodzone nieodwracalnie (...) więcej»

  Komentarze (2)
 • Dziurawy router-czyli jak nie dać się okraść.

  Dodano 03.02.2014  przez: Wojciejaszek

  Ostatnio natknąłem się na ciekawy artykuł dotyczącey kradzieży 16 tysiecy złotych z konta pewnego klienta mBanku... który opisał sytuację w której po przez jego dziurawy router, (...) więcej»

  Komentarze (8)
 • Novum - jak wypowiedzieć umowę?

  Dodano 28.01.2014  przez: Wodzu

  Witam serdecznie, mam pewien problem związany z tą firmą...  mój ojciec który teraz ma 60-lat, przyznał mi się że jakieś dwa tygodnie temu podpisał jakąś umowę z dostawcą (...) więcej»

  Komentarze (34)
 • Pokazy garnków - jak zrezygnować z zakupu?

  Dodano 15.01.2014  przez: Bohun

  Witam serdecznie, jestem trochę zdenerwowany, po krótce opiszę sytuację. Jakiś miesiąc temu zostałem zaproszony na prezentację naczyn kuchennych , oraz pościeli leczniczych. Zgodziłem się. (...) więcej»

  Komentarze (259)
 • Sklep 3czekolady.pl - abonament po założeniu konta

  Dodano 19.12.2013  przez: Gibon

  Witam serdeczni, wiem że teraz w internecie jest jakaś plaga naciągaczy. Zawsze myślałem że w takich sytuacjach, kiedy ktoś proponuje Ci coś za darmo trzeba być rozważnym i sądziłem że tylko (...) więcej»

  Komentarze (5)
 • List z kancelari z poleceniem zapłaty!

  Dodano 20.11.2013  przez: Tezeusz

  Witam, po krótce opiszę sytuację: niedawno otrzymałem list polecony w skrzynce, od jednej z kancerali prawniczej mającej swoją siedzibę w Warszawie. Powiem szczerze trochę mnie to zdziwiło. (...) więcej»

  Komentarze (2)
 • Ostrzegamy przed firmą RAM-NET i ACTION !!!

  Dodano 24.10.2013  przez: Mic

  Sposób obsługi naszej reklamacji przez firmę RAMNET  i pośrednio ACTION jest nie do zaakceptowania.  Sprawa trwa od 5.08.2013, czyli już ponad 3 miesiące i do dnia dzisiejszego (...) więcej»

  Komentarze (2)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy