Dodaj wpis
 • epraca.vv.net.pl-wasze opinie

  Dodano 06.06.2014  przez: Ktaczek

  Witam wszystkich, ostatnio znalzełem w sieci, podczas przeglądani ofert pracy, taką o to stronkę: epraca.vv.net.pl. Podobno pracuje się przez internet, podpisuje się umowę o dzieło, wykonuję (...) więcej»

  Komentarze (8)
 • Wybory do Europarlamentu-spoty wyborcze, hit czy kit?

  Dodano 14.05.2014  przez: Waldemar

  Już niedługo odbędą się wyboru do Europarlamentu. Jak co pięć lat, polskie partie wystawiają swoich kandydatów do Europarlamentu. Żeby zachęcić do głosowania na swoją osobę, politycy (...) więcej»

  Komentarze (1)
 • Euro-24.com.pl-czy zostałem oszukany?

  Dodano 06.05.2014  przez: Niuk

  Witam, obawiam się że zostałem oszukany przez sklep internetowy Euro-24. Dwa miesiące temu zakupiłem na ich stronie telefon Samsung Galaxy S III za prawie 1300 złotych. Cena wydała mi się naprawdę (...) więcej»

  Komentarze (7)
 • Śledztwo w sprawie oświadczeń majątkowych prezydenta Gdańska.

  Dodano 28.04.2014  przez: Desert

  Jak podaje Fakt, śledztwo w sprawie oświadczeń majątkowych prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza ma potrwać kolejne trzy miesiące. Sprawa dotyczy wzbogacenia się Pana prezydenta, jak podaje fakt (...) więcej»

  Komentarze (0)
 • Zimowe Igrzyska w Krakowie-czyli impreza na bogato.

  Dodano 25.04.2014  przez: Waldemar

  Na początku tego roku władze Krakowa z dumą poinformowały w wszelakich mediach o tym iż Kraków stara się o organizację zimowych igrzysk olimpijskich w 2022 roku...zaniemówiłem.   Na (...) więcej»

  Komentarze (4)
 • Kradzież karty zbliżeniowej

  Dodano 16.04.2014  przez: Dusza

  Mam pewien problem...wczoraj, prawdopdoobnie jak jechałam autobusem ukradli mi portfel w którym miałam dokumenty, niewielką ilość gotówki, oraz niestety kartę zbliżeniową... zanim (...) więcej»

  Komentarze (9)
 • free biz-płatne sms-y

  Dodano 31.03.2014  przez: jaskier

  Piszę w sprawie, pwnej firmy która jak mi się wydaje jest kolejną która próbuje naciągnąć ludzi. Parę dni temu, szukałem pewnej rzeczy w internecie i znalazłem ja na ich właśnie (...) więcej»

  Komentarze (11)
 • pajeczyna.pl -wezwanie do zapłaty

  Dodano 18.03.2014  przez: Brzuzka

  WItam serdecznie, Mam pewien problem z serwisem pajeczyna.pl , niedawno założyłem tam konto, zamieściłem swoje ogłoszenie... i niestety dostałęm maila z wezwaniem do zapłaty: "UWAGA! Zlamali (...) więcej»

  Komentarze (19)
 • Problemy z reklamacją w CCC

  Dodano 04.03.2014  przez: Rusalka

  Witam, bardzo proszę o pomoc. Dwa miesiące temu zakupiłam buty w siecii sklepów obuwniczych CCC. Na pierwszy rzut oka buty są naprawdę ładnei zrobione, zachęcają do zakupu. Niestety po miesięcznym (...) więcej»

  Komentarze (23)
 • Samowola budowlan ?

  Dodano 22.02.2014  przez: maria

  W ubiegłym roku wykonałam przy pomocy firmy budowlanej remont mojego mieszkania w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie składało sie z pokoju z kuchnia w sumie 45m, przy czym pokój był około (...) więcej»

  Komentarze (1)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy