Dodaj wpis
 • Airsoftxtreme.pl - to sklep widmo!

  Dodano 09.05.2013  przez: asgmaniac

  Dokonałem zakupu kamizelki, kasa naszczęście nie przelana bo wybrałem opcję za pobraniem. Kurier na tyle miły (potem powiedział że się tego spodziewał po tej firmie) pozwolił na przejrzenie (...) więcej»

  Komentarze (8)
 • Zorganizowani oszuści na allegro

  Dodano 25.04.2013  przez: JustynaDudziak

  Chciałbym opisać bardzo poważny problem który na polskim portalu aukcyjnym allegro jest coraz częstszy i który najwyraźniej nie ma co zgłaszać na allegro a trzeba od razu z tym (...) więcej»

  Komentarze (10)
 • DodatkowaPraca.com to kolejni oszuści jak WorkHome.pl !!!!!!

  Dodano 18.04.2013  przez: JarekSzczepanik

  Nie wiem czy słyszeliście o firmie WorkHome.pl, możliwe że nie bo teoretycznie zamknęła ona działalność. Ale tylko teoretycznie gdyż obecnie jej właściciel założył bo nagonce gazet działalność (...) więcej»

  Komentarze (58)
 • Zilt.pl

  Dodano 05.04.2013  przez: zbigniewL

  Zamówiłem u nich monitory komputerowe LCD na końcu ubiegłego roku na kwotę około 3000 zł. Do tej pory przysłali mi jedynie 1 szt. Do dnia obecnego nie ma kontaktu ani mailowego ani telefonicznego. (...) więcej»

  Komentarze (9)
 • Kurier dwiepaczki.pl to oszuści?

  Dodano 25.03.2013  przez: JanuszekPaczek

  Witam mam bardzo mieszane uczucia, żeby nie nazwać tego gorzej i obawiam się, że ja i wiele innych osób zostaliśmy oszukani.Chodzi o firmę kurierską dwiepaczki.pl która chyba (...) więcej»

  Komentarze (9)
 • Utrudniona reklamacje obuwia Dr.Martens

  Dodano 13.03.2013  przez: GejbiBejbi

  Kurczę, bardzo drażni mnie jak wydaje mi się jednie, że kupując buty znanej marki, które mają być super extra szyte i wytrzymałe, a potem twardo sprowadza się mnie na ziemie. Dostaje (...) więcej»

  Komentarze (13)
 • Pilkasklep.pl oszukuje swoich klientów!

  Dodano 12.03.2013  przez: Kukulkan

    Niestety mój bart jako fan piłki nożnej czasami się zachowuje jakby miał klapki na oczach a ja nie wiem czemu, chociaż wielkim fanem piłki nie jestem, ot od czasu do czasu „charatnę (...) więcej»

  Komentarze (6)
 • Kiedy przepisy i znieczulica paraliżują dobrą wolę...

  Dodano 10.02.2013  przez: tonia555

  Szanowny Redakcjo oraz Drodzy Czytelnicy,   chciałabym skierować Waszą uwagę na pewną sprawę, z którą zetknęłam się przypadkowo, a która od pewnego czasu spędza mi sen (...) więcej»

  Komentarze (17)
 • naprawa gwarancyjna trwa prawie 2 miesiace

  Dodano 26.01.2013  przez: robert86

  W pazdzierniku ub roku w salonie Orange w Krakowie przy ul .Starowislnej przedłuzajac umowe kupiłem nowa komórke Motorola Defy.Niedługo po zakupie wysłąna została do naprawy gwarancyjnej (...) więcej»

  Komentarze (10)
 • Getin Bank wyłudza pieniądze

  Dodano 23.01.2013  przez: rian1

    Jestem od kilku lat w stanie permanentnego konfliktu z Getin Noble bankiem. Powodem sporu jest  wyłudzanie odemnie jako klienta corocznie skladek na ubezpieczenie mieszkania. Bank zawiera (...) więcej»

  Komentarze (3)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy