Dodaj wpis
 • DodatkowaPraca.com to kolejni oszuści jak WorkHome.pl !!!!!!

  Dodano 18.04.2013  przez: JarekSzczepanik

  Nie wiem czy słyszeliście o firmie WorkHome.pl, możliwe że nie bo teoretycznie zamknęła ona działalność. Ale tylko teoretycznie gdyż obecnie jej właściciel założył bo nagonce gazet działalność (...) więcej»

  Komentarze (58)
 • Zilt.pl

  Dodano 05.04.2013  przez: zbigniewL

  Zamówiłem u nich monitory komputerowe LCD na końcu ubiegłego roku na kwotę około 3000 zł. Do tej pory przysłali mi jedynie 1 szt. Do dnia obecnego nie ma kontaktu ani mailowego ani telefonicznego. (...) więcej»

  Komentarze (9)
 • Kurier dwiepaczki.pl to oszuści?

  Dodano 25.03.2013  przez: JanuszekPaczek

  Witam mam bardzo mieszane uczucia, żeby nie nazwać tego gorzej i obawiam się, że ja i wiele innych osób zostaliśmy oszukani.Chodzi o firmę kurierską dwiepaczki.pl która chyba (...) więcej»

  Komentarze (9)
 • Utrudniona reklamacje obuwia Dr.Martens

  Dodano 13.03.2013  przez: GejbiBejbi

  Kurczę, bardzo drażni mnie jak wydaje mi się jednie, że kupując buty znanej marki, które mają być super extra szyte i wytrzymałe, a potem twardo sprowadza się mnie na ziemie. Dostaje (...) więcej»

  Komentarze (13)
 • Pilkasklep.pl oszukuje swoich klientów!

  Dodano 12.03.2013  przez: Kukulkan

    Niestety mój bart jako fan piłki nożnej czasami się zachowuje jakby miał klapki na oczach a ja nie wiem czemu, chociaż wielkim fanem piłki nie jestem, ot od czasu do czasu „charatnę (...) więcej»

  Komentarze (6)
 • Kiedy przepisy i znieczulica paraliżują dobrą wolę...

  Dodano 10.02.2013  przez: tonia555

  Szanowny Redakcjo oraz Drodzy Czytelnicy,   chciałabym skierować Waszą uwagę na pewną sprawę, z którą zetknęłam się przypadkowo, a która od pewnego czasu spędza mi sen (...) więcej»

  Komentarze (17)
 • naprawa gwarancyjna trwa prawie 2 miesiace

  Dodano 26.01.2013  przez: robert86

  W pazdzierniku ub roku w salonie Orange w Krakowie przy ul .Starowislnej przedłuzajac umowe kupiłem nowa komórke Motorola Defy.Niedługo po zakupie wysłąna została do naprawy gwarancyjnej (...) więcej»

  Komentarze (10)
 • Getin Bank wyłudza pieniądze

  Dodano 23.01.2013  przez: rian1

    Jestem od kilku lat w stanie permanentnego konfliktu z Getin Noble bankiem. Powodem sporu jest  wyłudzanie odemnie jako klienta corocznie skladek na ubezpieczenie mieszkania. Bank zawiera (...) więcej»

  Komentarze (3)
 • Centrum Rejestracji Domen

  Dodano 07.01.2013  przez: nomi

  Uwaga na działania firmy Centrum Rejestracji Domen, która dzwoni do firm i naciąga na kupno domen! Sprawa odbywa się tak, że konsultant informuje, iż ktoś złożył zamówienie (...) więcej»

  Komentarze (4)
 • Umowa bez wiedzy

  Dodano 02.01.2013  przez: Sylwia92

  Witam, Prosze o pomoc w dość nietypowej sytuacji która mnie spotkała. W dniu 10.04.2012 zakupiłam samochód z kończącym sie ubezpieczeniem OC (żeby nie wymieniać nazwy, nazwijmy (...) więcej»

  Komentarze (3)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy