Dodaj wpis
 • podrobiony mój podpis i zmieniony podstępnie wniosek mieszkaniowy w Biurze Gospodarki mieniem

  Dodano 10.09.2013  przez: marcin05

  byłem wnioskodawcą od 2000 roku  i starałem sie sam o mieszkanie socjalne w BGM ,po ok roku czasu dopsałem żone,do 2008 roku było wszystko ok ,były komisje wnioski i tkd,bardzo mnie zdziwiła (...) więcej»

  Komentarze (2)
 • czy strace mieszkanie sosjalne i prawa do niego? co mam robić?

  Dodano 06.09.2013  przez: marcin05

  jastem bez meldunku 9 lat .W 2004 złożyłem sam do Biura gospodarki mieniem wniosek o mieszkanie socjalne,po 10 miesiącach  wziąłem ślub cywilny i żona dopisała sie do mojago wniosku mieszkaniowego.miesiąc (...) więcej»

  Komentarze (0)
 • ZACHÓWEK I SPADEK

  Dodano 04.09.2013  przez: KANIRAMA

  MOJA SYTUACJA JESDT BARDZO GŁUPIA.CAŁE ŻYCIE MÓWILI MI ZE DOSTANE NASZ DOM RODZINNY,NIESTETY W DOMU MOICH RODZICÓW MIESZKA MOJA BYŁA BRATOWA Z NOWYM FACETEM BO BRATA RODZICE WYRZUCILI.ROK (...) więcej»

  Komentarze (3)
 • Telefon z nieznanego numeru – obciążanie kosztami za rozmowy!!

  Dodano 29.07.2013  przez: telemarek

  W ostatnim czasie dostałem telefon, akurat brałem prysznic więc opcji odebrania nie było. Numer kierunkowy warszawa, więc pewnie znajomi którzy mieli wpaść na weekend. Ponieważ jednak siedziałem (...) więcej»

  Komentarze (52)
 • Podrobiony podpis

  Dodano 06.07.2013  przez: Igraszka13

  Witam Sprzedalam grunty a teraz dowiedzialam sie ,ze podrobiono moj podpis u rzeczoznawcy gruntow . Czy moge cos w tej sprawie zrobic ?,albo gdzie zgłosić? Czy akt notarialny w tej sytuacji jest ważny??A (...) więcej»

  Komentarze (5)
 • Megademot.com kolejna strona z pozwami za rejestrację!!

  Dodano 25.06.2013  przez: KasiaSS

  Jest jakiś wysyp stron ala pobieraczek.pl lub plikostrada.plTeraz to megademot.com wysyła mailem wezwania za rejestracje które są dosyć powiedziawszy dziwne. Strona nawet nie ma porządnego (...) więcej»

  Komentarze (5)
 • Plikostrada.pl zupełnie jak pobieraczek.pl!!

  Dodano 03.06.2013  przez: pilkasz667

  Plikostrada.pl to portal działający zupełnie jak znany już dobrze i bardzo niesławny portal pobieraczek.pl. Tutaj również mowa jest o darmowych dniach, również nie piszę się że (...) więcej»

  Komentarze (11)
 • Darmowe Testy IQ

  Dodano 21.05.2013  przez: Smartone

  Witam mam sprawę do opisania.Czuję się poniekąd oszukany gdyż znalazłem wreszcie w siecie darmowe jak się wydawalo testy IQ które same w sobie dawały faktycznie darmowy dostęp do testów (...) więcej»

  Komentarze (6)
 • Airsoftxtreme.pl - to sklep widmo!

  Dodano 09.05.2013  przez: asgmaniac

  Dokonałem zakupu kamizelki, kasa naszczęście nie przelana bo wybrałem opcję za pobraniem. Kurier na tyle miły (potem powiedział że się tego spodziewał po tej firmie) pozwolił na przejrzenie (...) więcej»

  Komentarze (8)
 • Zorganizowani oszuści na allegro

  Dodano 25.04.2013  przez: JustynaDudziak

  Chciałbym opisać bardzo poważny problem który na polskim portalu aukcyjnym allegro jest coraz częstszy i który najwyraźniej nie ma co zgłaszać na allegro a trzeba od razu z tym (...) więcej»

  Komentarze (10)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy