Dodaj wpis
 • Elbląg Nowy Prezydent - Stara Sprawa

  Dodano 30.09.2013  przez: anna181

  Sąsiad na podstawie Decyzji pozwolenia na remont budynku jednorodzinnego w zabudowie szeregowej  wydanej przez UM / ulica jest w rejonie objętym nadzorem Konserwatora Zabytków/ dokonał (...) więcej»

  Komentarze (2)
 • Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty

  Dodano 30.09.2013  przez: childzia

  Witam, mój problem polega na tym, iż otrzymałam pismo od "Klub Dobrych Programów". W piśmie tym napisano, iż w trybie 7 dni od otrzymania tego pisma muszę wnieść na konto tego "klubu" (...) więcej»

  Komentarze (5)
 • podrobiony mój podpis i zmieniony podstępnie wniosek mieszkaniowy w Biurze Gospodarki mieniem

  Dodano 10.09.2013  przez: marcin05

  byłem wnioskodawcą od 2000 roku  i starałem sie sam o mieszkanie socjalne w BGM ,po ok roku czasu dopsałem żone,do 2008 roku było wszystko ok ,były komisje wnioski i tkd,bardzo mnie zdziwiła (...) więcej»

  Komentarze (2)
 • czy strace mieszkanie sosjalne i prawa do niego? co mam robić?

  Dodano 06.09.2013  przez: marcin05

  jastem bez meldunku 9 lat .W 2004 złożyłem sam do Biura gospodarki mieniem wniosek o mieszkanie socjalne,po 10 miesiącach  wziąłem ślub cywilny i żona dopisała sie do mojago wniosku mieszkaniowego.miesiąc (...) więcej»

  Komentarze (0)
 • ZACHÓWEK I SPADEK

  Dodano 04.09.2013  przez: KANIRAMA

  MOJA SYTUACJA JESDT BARDZO GŁUPIA.CAŁE ŻYCIE MÓWILI MI ZE DOSTANE NASZ DOM RODZINNY,NIESTETY W DOMU MOICH RODZICÓW MIESZKA MOJA BYŁA BRATOWA Z NOWYM FACETEM BO BRATA RODZICE WYRZUCILI.ROK (...) więcej»

  Komentarze (3)
 • Telefon z nieznanego numeru – obciążanie kosztami za rozmowy!!

  Dodano 29.07.2013  przez: telemarek

  W ostatnim czasie dostałem telefon, akurat brałem prysznic więc opcji odebrania nie było. Numer kierunkowy warszawa, więc pewnie znajomi którzy mieli wpaść na weekend. Ponieważ jednak siedziałem (...) więcej»

  Komentarze (52)
 • Podrobiony podpis

  Dodano 06.07.2013  przez: Igraszka13

  Witam Sprzedalam grunty a teraz dowiedzialam sie ,ze podrobiono moj podpis u rzeczoznawcy gruntow . Czy moge cos w tej sprawie zrobic ?,albo gdzie zgłosić? Czy akt notarialny w tej sytuacji jest ważny??A (...) więcej»

  Komentarze (5)
 • Megademot.com kolejna strona z pozwami za rejestrację!!

  Dodano 25.06.2013  przez: KasiaSS

  Jest jakiś wysyp stron ala pobieraczek.pl lub plikostrada.plTeraz to megademot.com wysyła mailem wezwania za rejestracje które są dosyć powiedziawszy dziwne. Strona nawet nie ma porządnego (...) więcej»

  Komentarze (5)
 • Plikostrada.pl zupełnie jak pobieraczek.pl!!

  Dodano 03.06.2013  przez: pilkasz667

  Plikostrada.pl to portal działający zupełnie jak znany już dobrze i bardzo niesławny portal pobieraczek.pl. Tutaj również mowa jest o darmowych dniach, również nie piszę się że (...) więcej»

  Komentarze (11)
 • Darmowe Testy IQ

  Dodano 21.05.2013  przez: Smartone

  Witam mam sprawę do opisania.Czuję się poniekąd oszukany gdyż znalazłem wreszcie w siecie darmowe jak się wydawalo testy IQ które same w sobie dawały faktycznie darmowy dostęp do testów (...) więcej»

  Komentarze (6)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy