Dodaj wpis
 • A Ty noś długie włosy jak My!

  Dodano 14.09.2010  przez: michalmil

  A wiecie Państwo, że  osoby noszące brody i bokobrody oraz długie włosy i wąsy, a także nie przestrzegające bieżącego golenia zarostu twarzy, nie mogą brać udziału w działaniach ratowniczych. Wielkie (...) więcej»

  Komentarze (12)
 • Na ostrzu....

  Dodano 09.09.2010  przez: misiekrysiek

  Od lat interesuję się wyszukiwaniem absurdów prawnych. Ostatnio wyczytałem, że w Polsce zakazane jest noszenie przy sobie przedmiotów, w których ukryte jest ostrze (np. szpikulec (...) więcej»

  Komentarze (12)
 • Polska to pikuś...

  Dodano 02.09.2010  przez: grzesiek80

  Wszyscy narzekamy na Policję w Polsce. Mnie dziś rozbawił do łez pewien artykuł. Okazało się, że może być jeszcze gorzej niż w naszym kochanym kraju. Sam klika lat temu przeżyłem dokładnie (...) więcej»

  Komentarze (7)
 • Drogi w Polsce

  Dodano 01.09.2010  przez: miro99

  Pewnie co drugi z nas miał już okazję skorzystać z autostrady A4, ja jestem zmuszony korzystać z niej prawie codziennie i po prostu nie mam już siły. Jak to się dzieje, że ta fatalna droga, pełna (...) więcej»

  Komentarze (11)
 • Otwieranie kawiarenki a układy w sanepidzie?

  Dodano 27.08.2010  przez: Anusia

  Miałam pomysł na biznes, niestety, przez Sanepid i ich dziwne wymogi chyba nic z tego nie będzie :((( Myślałam właśnie o jakiejś małej gastronomii, chciałam znaleźć jakiś mały sympatyczny (...) więcej»

  Komentarze (5)
 • Rondo Ofiar Katynia

  Dodano 26.08.2010  przez: Olkusz

  Mieszkam w Olkuszu. Codziennie muszę się przebijać przez Rondo Ofiar Katynia. Nie muszę pisać, że przejazd przez Rondo to męczarnia nad męczarnie - traci się nerwy, zdrowie, czas i pieniądze (...) więcej»

  Komentarze (5)
 • Kontakt z dzieckiem

  Dodano 25.08.2010  przez: gremlin

  Niedawno spotkałem znajomego z czasów szkolnych. Opowiedział mi w jakiej sytuacji się znalazł. Otóż dziewczyna z którą się spotykał zaszła w ciążę. Po urodzeniu dziecka (...) więcej»

  Komentarze (1)
 • Parkowanie w strefie zamieszkania

  Dodano 24.08.2010  przez: truskawka

  Mam problem z kierowcami parkującymi przed moją posesją. Mój dom znajduje się w strefie zamieszkania (są odpowiednie znaki, ale cóż z tego), a o ile się orientuję nie można tam zostawiać (...) więcej»

  Komentarze (12)
 • Różnice w cenie w sklepie samoobsługowym

  Dodano 23.08.2010  przez: Tobi

  Mam pytanie - wielokrotnie spotkałem się z sytuacją, że kupując coś w sklepie samoobsługowym, biorąc towar z półki ma on inną cenę niż przy kasie. Czy spotkaliście się z czymś (...) więcej»

  Komentarze (7)
 • Konkubinat - żadnych praw?

  Dodano 20.08.2010  przez: kropka

  Od lat żyję w nieformalnym związku, liczę się z różnymi uciążliwościami, ale coraz częściej się zastanawiam, dlaczego nasze państwo nie wprowadzi żadnych przepisów, które choć w najważniejszych (...) więcej»

  Komentarze (9)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy