Dodaj wpis
 • Na ostrzu....

  Dodano 09.09.2010  przez: misiekrysiek

  Od lat interesuję się wyszukiwaniem absurdów prawnych. Ostatnio wyczytałem, że w Polsce zakazane jest noszenie przy sobie przedmiotów, w których ukryte jest ostrze (np. szpikulec (...) więcej»

  Komentarze (12)
 • Polska to pikuś...

  Dodano 02.09.2010  przez: grzesiek80

  Wszyscy narzekamy na Policję w Polsce. Mnie dziś rozbawił do łez pewien artykuł. Okazało się, że może być jeszcze gorzej niż w naszym kochanym kraju. Sam klika lat temu przeżyłem dokładnie (...) więcej»

  Komentarze (7)
 • Drogi w Polsce

  Dodano 01.09.2010  przez: miro99

  Pewnie co drugi z nas miał już okazję skorzystać z autostrady A4, ja jestem zmuszony korzystać z niej prawie codziennie i po prostu nie mam już siły. Jak to się dzieje, że ta fatalna droga, pełna (...) więcej»

  Komentarze (11)
 • Otwieranie kawiarenki a układy w sanepidzie?

  Dodano 27.08.2010  przez: Anusia

  Miałam pomysł na biznes, niestety, przez Sanepid i ich dziwne wymogi chyba nic z tego nie będzie :((( Myślałam właśnie o jakiejś małej gastronomii, chciałam znaleźć jakiś mały sympatyczny (...) więcej»

  Komentarze (5)
 • Rondo Ofiar Katynia

  Dodano 26.08.2010  przez: Olkusz

  Mieszkam w Olkuszu. Codziennie muszę się przebijać przez Rondo Ofiar Katynia. Nie muszę pisać, że przejazd przez Rondo to męczarnia nad męczarnie - traci się nerwy, zdrowie, czas i pieniądze (...) więcej»

  Komentarze (5)
 • Kontakt z dzieckiem

  Dodano 25.08.2010  przez: gremlin

  Niedawno spotkałem znajomego z czasów szkolnych. Opowiedział mi w jakiej sytuacji się znalazł. Otóż dziewczyna z którą się spotykał zaszła w ciążę. Po urodzeniu dziecka (...) więcej»

  Komentarze (1)
 • Parkowanie w strefie zamieszkania

  Dodano 24.08.2010  przez: truskawka

  Mam problem z kierowcami parkującymi przed moją posesją. Mój dom znajduje się w strefie zamieszkania (są odpowiednie znaki, ale cóż z tego), a o ile się orientuję nie można tam zostawiać (...) więcej»

  Komentarze (12)
 • Różnice w cenie w sklepie samoobsługowym

  Dodano 23.08.2010  przez: Tobi

  Mam pytanie - wielokrotnie spotkałem się z sytuacją, że kupując coś w sklepie samoobsługowym, biorąc towar z półki ma on inną cenę niż przy kasie. Czy spotkaliście się z czymś (...) więcej»

  Komentarze (7)
 • Konkubinat - żadnych praw?

  Dodano 20.08.2010  przez: kropka

  Od lat żyję w nieformalnym związku, liczę się z różnymi uciążliwościami, ale coraz częściej się zastanawiam, dlaczego nasze państwo nie wprowadzi żadnych przepisów, które choć w najważniejszych (...) więcej»

  Komentarze (9)
 • Agresywni ochroniarze

  Dodano 19.08.2010  przez: toudi

  Byłem ostatnio świadkiem bulwersującej sprawy. Poszedłem ze znajomymi na imprezę. Chcieliśmy zmienić klub, już mieliśmy wchodzić do następnego lokalu, ale zostaliśmy zatrzymani przez ochroniarzy. (...) więcej»

  Komentarze (8)

Najpopularniejsze wpisyNajnowsze wpisy