Dodaj wpis
 • Mój znajomy został oskarżony o kradzież z włamaniem!

  Dodano 17.08.2010  przez: poszukiwacz

  Mój znajomy został oskarżony o kradzież z włamaniem! To jakiś absurd, nawet nie był w pobliżu miejsca zdarzenia w czasie, kiedy rzekomo doszło do włamania. Sprawa dotyczy włamania do (...) więcej»

  Komentarze (5)
 • Zasięg !!!

  Dodano 17.08.2010  przez: Tobi

  Zakupiłem w jednej z popularnych sieci telekomunikacyjnych bezprzewodowy internet. Pani sprzedająca powiedziała, że u mnie - mieszkam w małej miejscowości koło Krakowa - wszystko będzie (...) więcej»

  Komentarze (8)
 • Bileciki do kontroli...

  Dodano 13.08.2010  przez: annabet

  Znalazłam się ostatnio w bardzo dziwnej sytuacji i stwierdziłam, że warto się tym z Państwem podzielić. Jechałam sobie autobusem z moim 9 letnim synem, skasowałam dwa bilety - jeden za siebie (...) więcej»

  Komentarze (3)
 • Życie farmaceuty...

  Dodano 12.08.2010  przez: hanka84

  Jestem absolwentką farmacji. Rok temu skończyłam studia, tzn. obroniłam pracę magisterką i rozpoczęłam staż - dopiero po realizacji stażu studia uznawane są za skończone. Problem jednak w tym, (...) więcej»

  Komentarze (10)
 • Dopalacze - trzeba zlikwidować ten biznes!!!

  Dodano 22.07.2010  przez: mirakole

  Jestem matką dwójki nastolatków, bardzo obawiam się o ich przyszłość ze względu na pułapki jakie na nich czyhają za każdym rogiem. Dziś chciałabym poruszyć temat sklepów (...) więcej»

  Komentarze (13)
 • Legalizacja pobytu cudzoziemca

  Dodano 21.07.2010  przez: zoska1

  Jakiś czas temu przyleciał mój znajomy z Włoch. Dostał tu pracę i zamierzał mieszkać przez dłuższy czas w Polsce - nie wiem niestety czy wytrzyma. Otóż firma w której tutaj (...) więcej»

  Komentarze (11)
 • To tylko garaż!

  Dodano 17.07.2010  przez: chester_

  Jestem po porostu zbulwersowany tym jak działa prawo w Polsce. Chce wybudować garaż na własnej działce, ale okazało się, że jest to równie skomplikowane jak postawienie domu. Aby rozpocząć (...) więcej»

  Komentarze (10)
 • Słupy energetyczne na prywatnej posesji!

  Dodano 09.07.2010  przez: bolekwalk

  Przez moją posesję przebiegają słupy energetyczne SN. Postawiono je około 30 lat temu bez pozwolenia na budowę oraz stosownych dokumentów. Starałem się wyjaśnić tą sytuację, ale niestety (...) więcej»

  Komentarze (10)
 • Samowola budowlana

  Dodano 07.07.2010  przez: ela56

  Mam na imię Elżbieta i mam problem z sąsiadem. Na działce obok mojego domu rozpoczął budowę. W bardzo krótkim okresie czasu stał dom, który jest dużo wyższy od mojego. Zasłania (...) więcej»

  Komentarze (12)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy