Dodaj wpis
 • Agresywni ochroniarze

  Dodano 19.08.2010  przez: toudi

  Byłem ostatnio świadkiem bulwersującej sprawy. Poszedłem ze znajomymi na imprezę. Chcieliśmy zmienić klub, już mieliśmy wchodzić do następnego lokalu, ale zostaliśmy zatrzymani przez ochroniarzy. (...) więcej»

  Komentarze (8)
 • zalewa mnie sąsiad

  Dodano 18.08.2010  przez: balustrada

  W zasadzie to zalewa mnie woda od sąsiada, ale tak na prawdę to cała sytuacja powoduje, że zalewa mnie krew! Oto co zaszło: Po ostatnich ulewach zauważyłem, zż w jednej części mojej posesji (...) więcej»

  Komentarze (8)
 • Mój znajomy został oskarżony o kradzież z włamaniem!

  Dodano 17.08.2010  przez: poszukiwacz

  Mój znajomy został oskarżony o kradzież z włamaniem! To jakiś absurd, nawet nie był w pobliżu miejsca zdarzenia w czasie, kiedy rzekomo doszło do włamania. Sprawa dotyczy włamania do (...) więcej»

  Komentarze (5)
 • Zasięg !!!

  Dodano 17.08.2010  przez: Tobi

  Zakupiłem w jednej z popularnych sieci telekomunikacyjnych bezprzewodowy internet. Pani sprzedająca powiedziała, że u mnie - mieszkam w małej miejscowości koło Krakowa - wszystko będzie (...) więcej»

  Komentarze (8)
 • Bileciki do kontroli...

  Dodano 13.08.2010  przez: annabet

  Znalazłam się ostatnio w bardzo dziwnej sytuacji i stwierdziłam, że warto się tym z Państwem podzielić. Jechałam sobie autobusem z moim 9 letnim synem, skasowałam dwa bilety - jeden za siebie (...) więcej»

  Komentarze (3)
 • Życie farmaceuty...

  Dodano 12.08.2010  przez: hanka84

  Jestem absolwentką farmacji. Rok temu skończyłam studia, tzn. obroniłam pracę magisterką i rozpoczęłam staż - dopiero po realizacji stażu studia uznawane są za skończone. Problem jednak w tym, (...) więcej»

  Komentarze (10)
 • Dopalacze - trzeba zlikwidować ten biznes!!!

  Dodano 22.07.2010  przez: mirakole

  Jestem matką dwójki nastolatków, bardzo obawiam się o ich przyszłość ze względu na pułapki jakie na nich czyhają za każdym rogiem. Dziś chciałabym poruszyć temat sklepów (...) więcej»

  Komentarze (13)
 • Legalizacja pobytu cudzoziemca

  Dodano 21.07.2010  przez: zoska1

  Jakiś czas temu przyleciał mój znajomy z Włoch. Dostał tu pracę i zamierzał mieszkać przez dłuższy czas w Polsce - nie wiem niestety czy wytrzyma. Otóż firma w której tutaj (...) więcej»

  Komentarze (11)
 • To tylko garaż!

  Dodano 17.07.2010  przez: chester_

  Jestem po porostu zbulwersowany tym jak działa prawo w Polsce. Chce wybudować garaż na własnej działce, ale okazało się, że jest to równie skomplikowane jak postawienie domu. Aby rozpocząć (...) więcej»

  Komentarze (10)
 • Słupy energetyczne na prywatnej posesji!

  Dodano 09.07.2010  przez: bolekwalk

  Przez moją posesję przebiegają słupy energetyczne SN. Postawiono je około 30 lat temu bez pozwolenia na budowę oraz stosownych dokumentów. Starałem się wyjaśnić tą sytuację, ale niestety (...) więcej»

  Komentarze (10)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy