Opinie ekspertów

Sekcja ta zawiera opinie profesjonalistów na wybrane problemy prawne użytkowników.
Masz problem prawny? Irytuje Cię polskie prawo? - Napisz o tym!
Być może, to właśnie Twój wpis zostanie poddany analizie prawników.

 • Samowola budowlana czy samowola urzędnicza?

  Dodano 30.06.2011  przez: floter8

  Planuję remont mieszkania w bloku podczas którego m. in. chcę usunąć ściankę działową łączącą WC z łazienką. Znalazłem w Internecie wypowiedź Andrzej Grzesiaka - prawnik z kancelarii (...) więcej»

  Komentarze (40)
 • STEP IN - nieuczciwy sklep obuwniczy

  Dodano 19.02.2011  przez: kuba1978

  Moja historia ( własna) dotyczy sieci sklepów obuwniczych STEP IN. Otóż w ub roku dokładnie 30.01. 2010 moja żona kupiła w sklepie STEP IN w Bielsku Białej ul. Mostowa 2 buty Hush Puppies za 249,90 (...) więcej»

  Komentarze (9)
 • Życie w konkubinacie czy ślub dla świętego spokoju?

  Dodano 04.02.2011  przez: kwiatuszek1

  Coraz więcej młodych ludzi rezygnuje ze ślubu, najczęściej z powodów religijnych - nie odczuwają potrzeby składnia przysięgi przed Bogiem. Okazuje się jednak że w naszym kochanym kraju (...) więcej»

  Komentarze (13)
 • Getinbank nie respektuje potwierdzenia przelewu z banku internetowego

  Dodano 20.01.2011  przez: karamba

  Rzeczony bank nie respektuje potwierdzenia wykonania przelewu z banku internetowego. Mimo adnotacji na dole dokumentu potwierdzenia przelewu, że „niniejszy dokument sporządzono na podstawie art. (...) więcej»

  Komentarze (7)
 • Dla kogo bilet Tupolewem w jedną stronę?

  Dodano 10.12.2010  przez: marlon

  Jakiś czas temu powstała strona internetowa zawierająca listę wszystkich posłów i europosłów obecnej kadencji, byłych prezydentów i premierów III RP oraz kilka prominentnych (...) więcej»

  Komentarze (18)
 • Getinbank ubezpieczył moje auto bez mojej wiedzy!

  Dodano 02.11.2010  przez: jaroslaw

  Witam, jakiś czas temu kupiłem auto, zadbałem także o wszystkie formalności z tym związane. Ostatnio przyszło do mnie pismo z Getinbanku, informując mnie, że w trosce o bezpieczeństwo mojego (...) więcej»

  Komentarze (284)
 • Aborcja

  Dodano 13.10.2010  przez: wlodek9

  Chciałabym poruszyć temat aborcji, ostatnio bardzo się tym interesuje. Pomimo tego, że jest ona zabroniona prawie każda dziewczyna ma dostęp do takiego zabiegu. Wystarczy dosłownie godzina w internecie (...) więcej»

  Komentarze (18)
 • Homoseksualiści w szkołach

  Dodano 24.09.2010  przez: joanna

  Jestem matką 3 dzieciaków w wieku szkolnym. Jestem bardzo zadowolona ze szkoły, do której ich wysłałam. Problem w tym, że jednego z nauczycieli przez przypadek poznałam w prywatnych (...) więcej»

  Komentarze (49)
 • Akcyza jak za paliwo!

  Dodano 17.09.2010  przez: wojtekwoo

  Jestem właścicielem starutkiego volvo, silnik diesel. Ponieważ wciąż jestem żądny przygód średnio raz na pół roku pakuje manatki i jeżdżę sobie moją super furą po całej Europie. (...) więcej»

  Komentarze (10)

Najpopularniejsze wpisy  Najnowsze wpisy